Alexis Fawx - Blondina fantastica a filmelor porno

Alexis Fawx – Blondina fantastica a filmelor porno

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Nu este greu să-ți dai seama cât de super-starul MILF Alexis Fawx  și-a ales numele atunci când se pregătea pentru marele ei debut pornografic în 2010. Din cap până în picioare, această bomboană cu ochi albi este la fel de foxă și nu se teme să le pună frumoase curbe ale ei pentru o bună utilizare pe ecran! Născuta în Philly, dar care locuiește în Miami , Alexis este o parte din puiul Philly dur și o parte din căldura plină de farmec din Miami, o combinație strânsă și tonifiată a tot ceea ce face din femeile acestei mari națiuni invidia lumii. O adevărată piuliță sănătoasă, Alexis își păstrează corpul în formă și înfricoșabil, lovind zilnic sala de sport și Whole Foods. Dar, bineînțeles, modalitatea ei preferată de a face mișcare este cu o dracu ‘bună de la sculele mari expuse chiar aici la xpornbest.com ! Deci, faceți-vă o favoare și luați o mulțime de acțiune a acestei doamne fox, pentru că nimeni nu face MILF-uri cu țâțe mari ca cel mai bun site porno din lume.

Biography:
Birthday:June 23, 1975 (44 y.o.)
Place of Birth:Pennsylvania, PA
Home: United States, PA – Pennsylvania
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:2010 – Present (10 years in business)
Aka:Alexis Faux
Social Network:
Physical Information:
Measurements: 32DDD-24-33
Weight: 50 kg (111 lbs)
Height: 163 cm (5 ft 5 in)
Eye Color:Hazel
Hair Color:Blonde
Tattoos: Unknown
Piercings: Piercing
Fake Tits? Yes

 

Adăugați comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2022 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .