Amy Anderssen - Craci lungi si țâțe uriase

Amy Anderssen – Craci lungi si țâțe uriase

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Când vine vorba de țâțe, cu cât este mai mare, cu atât mai bine, și asta face ca Amy Anderssen și setul ei de cățeluși pulover 40HH să cadă atât de uimitor. Acele ulcioare monstru se numără printre cele mai mari seturi din industrie și, atunci când folosește sânii aceia mari și falsi, ar fi bine să crezi că merită să îi urmărești. Un export din Marele Nord Alb și libanez de descendență, Amy Anderssen are curbe de care să mori, picioare lungi și delicioase și genul de corp strâns și tonifiat pe care banii pur și simplu nu îl pot cumpăra. Când nu folosește filmul, Amy iubește să se retragă cu un film de acțiune, dar, desigur, genul ei preferat de acțiune este genul care se întâmplă între foi! Big tits porn tube . Această fetiță din orașul mic s-a mutat în orașul mare pentru a face o strălucire în industria adulților și nu a mai privit înapoi de atunci, așa că, dacă vreți vreodată să aveți chef de o femeie făcută de sine cu o pereche masivă de țâțe, nu arătați mai departe decât incomparabila Amy Anderssen!

Biography:
Birthday:May 4, 1985
Place of Birth:Columbus
Home: United States, MS – Mississippi
Ethnicity:Caucasian
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2006 – Present
Aka:Amy Azurra, Amy Anderssen, Amy Anderson, Amy Juggs, Jayna James, Jayna
Social Network: Unknown
Physical Information:
Measurements: 34D-22-33
Weight: 54 kg (120 lbs)
Height: 170 cm (6 ft 7 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Blonde
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes

Adăugați comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2022 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .