Brandi Love MILF fierbinte și veterană

Brandi Love MILF fierbinte și veterană

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Brandi Love este una dintre cele mai fascinante pornstars din industrie. Nu numai că este o MILF fierbinte și veterană a industriei porno, dar în calitate de coproprietar și CEO al No Rivals Media, o companie de divertisment pentru adulți, este și o femeie de afaceri incredibila. Deși Brandi Love își consideră copilăria normală, există mai mult de câteva fapte interesante despre ea. „Am cântat la saxofon când trebuia să cânți la pian; am jucat fotbal și am alergat când trebuia să fii un fel de balerină. Am mers cu motocicleta la 17 ani. Așa că m-am gândit la mine ca la o mică stea rock Așadar, cred că am continuat acest lucru în anii mei adulți. „Abilitățile de afaceri ale lui Brandi Love și natura generală a starului rock au dus și la o carieră fascinantă înainte de pornografie:” Când aveam 20 de ani, am gestionat un magazin de bagel Am devenit director executiv de cont pentru o agenție de personal care mi-a oferit cu adevărat pregătirea pentru orice slujbă de vânzări pe care mi-aș dori-o vreodată. Este o treabă grea, dar m-a învățat abilități de neprețuit. , am putea fi puțin părtinitori – am filmat prima scenă profesională a lui Brandi Love, la urma urmei. „xpornbest.com mă contacta întotdeauna aproximativ un an și jumătate pentru a face ceva pentru ei. Înainte de 2008, totul era pentru site-ul meu web. Sunt un pic expoziționist, evident (râde) și în același timp a fost un pic intimidant și am fost nervos. Dar, în câteva minute, a fost mai mult o pornire decât orice altceva. „Cu alte cuvinte, dacă căutați porno Brandi Love, xpornbest.com este loc unde să fii. Urmăriți o primă scenă porno Brandi Love în seria noastră fantastică Prietenul fierbinte al soției mele sau vizionați videoclipuri Brandi Love mai recente într-o serie fantastică precum Naughty Office. Indiferent de scena pe care o alegi, poți fi sigur că vei fi mulțumit când vine vorba de porno Brandi Love. Faceți clic pe orice scenă de mai jos pentru a începe să vizualizați acum fotografiile și videoclipurile Brandi Love!

Biography:
Birthday:March 29, 1973 (47 y.o.)
Place of Birth:Raleigh, North Carolina, USA
Home:United States, NC – North Carolina
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:2007 – Present (13 years in business)
Aka:Tracey Lynn Livermore
Physical Information:
Measurements:36C-25-36
Weight:58 kg (128 lbs)
Height:171 cm (6 ft 8 in)
Eye Color:Green
Hair Color:Blonde
Tattoos:Right back shoulder blade; left ankle; butterfly over thebutt
Piercings:Piercing
Fake Tits?Yes

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2023 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .