Bridgette B. - Porno star cu țâțe false imense și un corp sexy

Bridgette B. – Porno star cu țâțe false imense și un corp sexy

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Bridgette B. este din Barcelona, Spania, așa că trebuie să fie perfectă pentru porn stars ! Indiferent de ce, este perfectă pentru xpornbest și suntem siguri că ne bucurăm că este aici! Setea ei de cocoș este potrivită pentru noi, motiv pentru care continuăm să vă oferim scenele ei! Intrați astăzi în xpornbest.com  și urmăriți videoclipurile porno Bridgette B.! Starul porno  Bridgette B. s-a născut pentru a-l juca! Nativa din Barcelona, Spania, cu părul ei blond, ochii căprui și țâțele Huge Fake Tits, se potrivește perfect pentru xpornbest  și suntem foarte fericiți că o avem aici. Co-Ed-ul sexy își cunoaște drumul în jurul unui cocoș și îi place să fie futut orice șansă să aibă! Urmăriți-o azi pe Bridgette B. pe canalul xpornbest ! Cu o pereche de țâțe false imense și un corp sexy, nu este de mirare că Bridgette B. este acum o vedetă porno recunoscută ! Și nu este o surpriză faptul că nativul excitat din Barcelona, Spania, a intrat în industria porno pentru a crea fantezii pentru fanii însetați de corpul ei frumos … un lucru obligatoriu! Vedeți mai multe videoclipuri porno Bridgette B. aici la xpornbest.com .

Biography:
Birthday:October 15, 1983 (36 y.o.)
Place of Birth:Barcelona, Spain
Home: Unknown, Unknown
Ethnicity:Latina
Nationality:Spanish
Career:Active
Career Start/End:2008 – Present (12 years in business)
Aka:Spanish Doll, Bridget B, Bridgett B., Bridgette B.
Social Network: Unknown
Physical Information:
Measurements: 34DDD-27-34
Weight: 59 kg (131 lbs)
Height: 176 cm (6 ft 10 in)
Eye Color:Brown
Hair Color:Brunette/Blonde
Tattoos: right side along ribcage; lower left navel; back of neck
Piercings: Piercing
Fake Tits? Yes

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2023 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .