Darla Crane - Starul porno favorit al tuturor

Darla Crane – Starul porno favorit al tuturor

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Adesea supranumită „Pagina Bettie a anilor ’90” pentru munca ei iconică ca model si actrita porno , Darla Crane face pantalonii barbatilor strâmți și chiloții umezi de mai bine de două decenii. Ea aduce această expertiză fiecăreia dintre scenele sale incredibile și, dacă îi urmăriți scenele chiar aici la xpornbest.com , este clar că aceasta este o femeie care iubește ceea ce face! Darla este o MILF roșcată bisexuală, cu sâni mari, cu sfarcuri roz rotunde perfecte și o praf ușoară de pistrui, așa că știi că este o roșcată autentică! Când nu este ocupată să-și satisfacă poftele obraznice, Darla Crane iubește să adune pantofi cu toc ultra înalt, să se joace cu colecția ei de jucării de epocă sau să urmărească comedia britanică, dar, desigur, distracția ei preferată este să fie lăsată de un cocoșel gras și drăguț!

Biography:
Birthday:May 21, 1966
Place of Birth:Unknown
Home: Unknown, Unknown
Ethnicity:White
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:1990 – Present
Aka:Darla Krane, Darla Michaels, Darla Crane
Social Network: Unknown
Physical Information:
Measurements: 36DD-25-36
Weight: 61 kg (135 lbs)
Height: 168 cm (6 ft 7 in)
Eye Color:Green
Hair Color:Brunette/Red
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes
About

Adăugați comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2022 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .