Esperanza Gomez - Actrita porno totala

Esperanza Gomez – Actrita porno totala

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Nu este ușor să găsești un interpret care să fie mai pasionat și mai mândru de porno decât Esperanza Gomez. Născută în Columbia în 1983, Esperanza Gomez a visat să fie un model de la vârsta de șapte ani – un vis pe care l-a realizat când a început să modeleze pentru companiile de îmbrăcăminte din Columbia la 16 ani, iar mai târziu când a devenit Playboy Playmate în 2005. „Dragostea mea pentru industria a început când am găsit o revistă cu mulți ani în urmă și m-am îndrăgostit de trupurile unui bărbat și a unei femei goale. A fost ca o fantezie pe care o avem mulți dintre noi, dar nu îndrăznim niciodată să o realizăm. „Mai târziu, în 2009 , a făcut următorul pas și a început să filmeze porno (cu binecuvântarea iubitului ei). Pentru Esperanza Gomez, nu este vorba de bani sau faimă sau orice altceva – o face pur și simplu pentru că îi place, ceea ce limitează cantitatea de videoclipuri Esperanza Gomez produse. „Filmez de foarte puține ori pe an. Majoritatea actriței filmează săptămânal și o fac ca de șase, șapte ori pe an. Nu trăiesc în industrie. Pentru mine, industria și filmele mele sunt un hobby și o împlinire personală . Când îmi fac scenele, mă bucur de ele și nu vreau să obosesc și să mă plictisesc de ele. ” Această pasiune pentru sex este evidentă în orice scenă porno Esperanza Gomez, așa cum a mărturisit ea însăși: „Când filmez o scenă, nu mă prefac ce fac. Ceea ce veți vedea este real. Nu este că regizorul îmi spune ce să fac. Singura actorie vine la începutul unui film. „Vedeți pasiunea pentru dvs. în oricare dintre scenele noastre porno Esperanza Gomez. Vedeți debutul ei industria porno în Latin Adultery din 2009 sau urmăriți ultima scenă porno  Esperanza Gomez din seria Fantasy My Mom’s Hot Mom. Indiferent ce vă interesează, sunteți obligat să vă bucurați de el – trebuie doar să faceți clic pe una dintre scenele de mai jos pentru a viziona videoclipurile Esperanza Gomez și imaginile Esperanza Gomez acum!

Biography:
Birthday:May 13, 1983 (37 y.o.)
Place of Birth:Belalc~A!zar, Colombia
Home: Colombia, Other
Ethnicity:Latina
Nationality:Colombian
Career:Active
Career Start/End:2009 – Present (11 years in business)
Aka:Esperanza Gomez Silva
Social Network: Instagram
Physical Information:
Measurements: 36D-23-36
Weight: 55 kg (122 lbs)
Height: 171 cm (6 ft 8 in)
Eye Color:Brown
Hair Color:Blonde
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes

Adăugați comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2022 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .