Julia Ann Actriță Porno Blondă Sexy

Fără îndoială, Julia Ann a avut una dintre cele mai lungi și mai celebre cariere din industria porno. Născută în 1969 în Glendale, California, Julia Ann a filmat prima ei scenă porno în 1992. Douăzeci de ani mai târziu, ea încă lucrează – cel mai frecvent în roluri orbitoare fierbinți de MILF – și acum are și mai mult succes decât atunci când a început. ” Sunt mult mai populară acum. Cariera mea este despre consistență. Am fost mereu consecventă. La fel se întâmplă și acum și par să ating toate punctele. Am fost cu adevărat norocoasă și acum chestia cu MILF, toată lumea aruncă asta asupra mea. Am fost foarte norocoasă și nu a fost o situație în care să nu mă descurc foarte bine foarte repede sau invers. A fost această urcare treptată în care lucrurile încet au devenit mai mari “. Dacă sunteți un fan al MILF-urilor, porno-ul Julia Ann este aproape biletul ideal. Nu trebuie să sapi departe pentru a-i găsi cele mai vechi scene, dacă vrei să vezi tânăra pornstar Julia Ann în acțiune, iar aici la xpornbest.com avem o mulțime de cele mai recente videoclipuri Julia Ann, care îți vor sufla mintea. Urmăriți zeci de scene porno Julia Ann, inclusiv sex în trei cu cele mai tari vedete de astăzi, cum ar fi Nicole Aniston din seria noastră fantezistă Naughty Weddings. Chiar și mai bine – experimentați o experiență porno Julia Ann intimă, ca nimeni altul, în scenele noastre pornografice exclusive Julia Ann VR, alături de superba vedetă Jillian Janson, împreună cu My First Sex Teacher. Începeți să vizionați videoclipuri Julia Ann sau să vizualizați poze Julia Ann – faceți clic pe orice scenă de mai jos!

Biography:
Birthday:October 8, 1969 (50 y.o.)
Place of Birth:Los Angeles, California, USA
Home:United States, CA – California
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:1992 – Present (28 years in business)
Aka:Julie Ann
Physical Information:
Measurements:36D-24-37
Weight:58 kg (128 lbs)
Height:173 cm (6 ft 9 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Brunette/Blonde
Tattoos:Flowery design on both ankles; small black heart on rightbreast; bow above tailbone; back of neck
Piercings:Tattoo
Fake Tits?Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2021 Escorte Premium Romania