Lela Star - Zeita porno latină

Lela Star – Zeita porno latină

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

Această zeita sexy îndrăzneață voia  să devină o pornstar și nu orice veche actriță XXX . Lela și-a pus inima să devină o stea uimitoare și de top. De îndată ce a împlinit optsprezece ani, această superbă zeiță latină s-a mutat în LA pentru a începe cariera ei porno. Stilul ei de vorbărie de rahat a pus-o pe calea succesului chiar de pe bat, marcând concerte cu companii de producție de top precum Wicked Pictures și Digital Playground. În ciuda faptului că a văzut un succes modest de la început, Lela nu s-a mulțumit să stea pe spate și să aștepte vedeta. Voia să întindă mâna și să ia ceea ce îi aparținea de drept. Atunci i-a venit ideea de a identifica o vedetă TV de realitate. Ea și-a ridicat prada în fundul magnific câștigat astăzi și a început să înfățișeze soția unui rapper popular peste tot în xpornbest , câștigându-și porecla: Kim K. În calitate de mare fan al realității TV, Lela Star știe exact ce este nevoie pentru a deveni o stea instantanee și înflorește rapid într-una dintre cele mai discutate fețe (și tushies) de pe internet (sau va fi dacă nu o rupe mai întâi).

Biography:
Birthday:October 25, 1985 (34 y.o.)
Place of Birth:Austin
Home: United States, TX – Texas
Ethnicity:Black
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2002 – Present (18 years in business)
Aka:Layla, Lela Starr, Ci Ci, Super-c, Ciara Harris
Physical Information:
Measurements: 32B-24-36
Weight: 62 kg (137 lbs)
Height: 174 cm (6 ft 9 in)
Eye Color:Brown
Hair Color:Brown
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? No

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2023 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .