Mary Jean - Starleta Porno Dominicana
Mary Jean - Starleta Porno Dominicana

Mary Jean – Starleta Porno Dominicana

decembrie 25, 2021
0 Comentarii

„Vreau doar să apuc pula unui tip si garantat acesta va ejacula . Îi voi întreba înainte să o fac, dar o voi face.” spune Mary Jean, o frumusețe dominicană cu un corp sexy de neuitat. De fapt, fundul mare al lui Mary Jean este atât de rotund, gros și suculent, încât i-a fost greu să găsească haine care să i se potrivească corect! Și cu privirea ei venită aici și cu țâțe mari pe măsură, nu este de mirare de ce această fetiță din Bronx a devenit un succes atât de mare într-un timp atât de scurt. Mary a apărut pe paginile revistelor Penthouse și Hustler, nenumărate programe radio și podcast-uri, și chiar în videoclipul muzical pentru piesa DJ Whoo Kid și Vado, „The Leak”. Absolventă a Paul Mitchell Beauty School, Mary Jean știe un lucru sau două despre a arăta bine și a fost descoperită inițial în timp ce dansa la un club de striptease din zona Manhattan. Citându-i pe Jackie Kennedy și Anna Nicole Smith drept cele mai mari influențe ale sale, Mary Jean este o gagică curbată care cunoaște importanța creierelor ȘI a frumuseții, așa că asigurați-vă că nu ratați nici o secundă din videoclipurile ei incredibile sexy chiar aici la XPORNBEST !

Biography:
Birthday:August 19, 1989
Place of Birth:The Bronx, New York City
Home: United States, NY – New York
Ethnicity:Latin
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:Unknown
Aka:Maryjean
Social Network: Instagram
Physical Information:
Measurements: 32DD-24-36
Weight: 54 kg (120 lbs)
Height: 163 cm (5 ft 5 in)
Eye Color:Brown
Hair Color:Black
Tattoos: Leo star-sign on right shoulder blade; star on lower right abdomen; flowers on lower and upper back
Piercings: Tattoo
Fake Tits? Yes

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
Cele mai sexy și carismatice escorte din toate orașele României . Cu ajutorul platformei noastre puteți găsi cele mai complete informații despre escorte , dame de companie , saloane de masaj erotic sau night cluburi pentru petrecerea unor momente de relaxare și eliberarea stresului acumulat în urma activităților de zi cu zi .
Copyright © 2023 Escorte Premium România . Toate drepturile rezervate .