Rachel Starr In Scena Porno

Rachel Starr este una dintre cele mai distractive personalități active în scena porno de astăzi. Nu numai că este foarte sexy, cu părul ei întunecat, sânii măriti 34D și corpul curbat, dar are, de asemenea, un simț al umorului și o personalitate strălucitoare, care i-a câștigat mai mult decât câțiva dintre fanii ei și cei 300.000 Urmăritori pe Twitter de-a lungul anilor. Născută în Texas în 1983, Rachel Starr și-a petrecut o mare parte din copilărie la țară. „Aveam un cal, fratele meu avea porci și aveam câini”. Deși Rachel Starr a lucrat ca dansatoare în California timp de câțiva ani, abia în 2007 a intrat în industria porno, după ce a fost descoperită de interpretul masculin Jack Venice. Vorbind despre pasiunea ei pentru dansul de lungmetraj, Rachel Starr a dezvăluit într-un interviu că este cu adevărat o fată amuzanta: „Când îmi fac spectacolul de dans, îmi place să le spun oamenilor cine sunt cu adevărat ca persoană. Ca și cum mă vezi în aceste filme și oamenii au această ideea a ceea ce ei cred că sunt, dar sunt de fapt la fel ca o persoană cu adevărat tâmpită căreia îi place să se joace. Nu sunt nici diva, nici ceva de genul asta – îmi place foarte mult sa fac mulțimea să meargă, sunt foarte energica. Îmi place să fac lucruri nebunești, să rad de ele și să mă distrez și zâmbesc tot timpul. „Majoritatea fanilor o cunosc pe Rachel Starr pentru corpul ei masiv de lucrează, totuși, cu videoclipurile porno Rachel Starr care durează opt ani și se numără – și aici, pe xpornbest.com, avem o mulțime de Rachel St videoclipuri și poze Rachel Starr. Vrei să vezi cum erau videoclipurile Rachel Starr când tocmai începea în industria porno „Nu ratați prima scenă porno Rachel Starr cu xpornbest.com în American Daydreams. Sau verificați cea mai recentă lucrare a ei, cu o rezoluție incredibilă de 4k, cu scena porno Rachel Starr My Wife’s Hot Friend. Indiferent de scena pe care o alegeți, sunteți obligat să rămâneți mulțumiți și doriți mai mult de la frumoasa Rachel Starr.

Biography:
Birthday:November 26, 1983 (36 y.o.)
Place of Birth:Burleson, Texas, USA
Home:United States, TX – Texas
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:2007 – Present (13 years in business)
Aka:Rachael Star
Physical Information:
Measurements:35B-25-34
Weight:55 kg (122 lbs)
Height:163 cm (5 ft 5 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Brown
Tattoos:Teddy bear on left shoulder blade; Orchid flower on pubicarea;
Piercings:Navel; left nipple; right nipple; tongue; clit
Fake Tits?Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2021 Escorte Premium Romania